Tina a její rozhovor

person Posted By: Tina Hollas On:

Přeji všem hezké sobotní odpoledne! 

Tento týden vyšel v magazínu Ženy se mnou rozhovor.

Magazín je každý poslední čtvrtek v měsíci přílohou regionálního Deníku a rozhovor se mnou byl pod taktovkou talentované šéfredaktorky všech magazínů Deníku, paní Bohumily Čihákové.

Ráda bych jí touto cestou za tuto formu podpory srdečně poděkovala.

Tina Hollas není velká značka. Nemyslím si ani, že je to značka moc známá. Upřímně, jsem si vědoma, že zrovna na tomto moc nepracuju, takže se ani nedivím. Sebepropagace je mi trochu nepříjemná. Mám jeden malý prodejní ateliér v malebné části Prahy 1 a nemám za sebou žádný tým. Ani PR manažerku/ra. Jsem "one-woman show" a děkuju své kolegyni za spolupráci ve výrobě na dálku, které si nesmírně cením. Takže se musím přiznat, že mi oslovení a požádání o rozhovor udělalo radost. Ta radost, ale nebyla ze samolibosti, na kterou mám celkem alergii. Radost mi to udělalo z jiného důvodu.

Zažíváme opravdu komplikovanou dobu. Nevíme, co se doopravdy děje, nervozita je ve vzduchu. Někteří lidé vykazují velmi zvláštní formy chování a není lehké se v tom všem zorientovat a dělat racionální rozhodnutí. Mysl nám zatěžuje spousta myšlenek, které nás stresují a vyšťavují a berou energii dělat věci, které vyžadují elán a pozitivitu. 

Co se snažím říct je to, že tímto rozhovorem jsem se musela vrátit do své minulosti a oprášit svojí životní cestu, všechny ty křižovatky, ta důležitá rozhodnutí, ty strasti a zakotvení se tam, kde vlastně chci být od dětství. Já jsem si tím připomenula ty silné pilíře, na kterých stojí moje cesta, se kterou se plně ztotožňuju a nenechám se od ní odradit momentálním, pevně věřím, přechodným stavem beztíže. 

A chtěla bych poslat vám všem, kdo "nosíte svojí kůži na trh" a i těm, kdo to potřebujete, podporu ... neklesejte na mysli. 

Já se budu snažit vám předkládat svojí tvorbu, abych vám tím dělala radost a ta vaše radost mi přinese štěstí.

Přeji vám všem krásný víkend, pevné zdraví, radost ze života a brzy opět na viděnou.

S láskou, 

Tina

Komentář

V tuto chvíli žádný komentář!

Zanechte svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlásit se Nebo Obnovit heslo