Tina má nový web

person Posted By: Tina Hollas On:

Vítám vás! 

Srdečně vás všechny vítám na mém novém "pískovišti".

Ne, nechci nic zlehčovat, samozřejmě, že ne, jen si myslím, že jsme momentálně všichni neustále pod takovým tlakem, že trochu nadsázky prostě neuškodí. 

Toto je mé nové "pískoviště". 

Tvořím ho asi od února. Lépe řečeno, snažím se ho vytvořit. A KONEČNĚ je to tady.

Ano, je to tak ....

Tina má nový web.

Tina má také nový e-shop.

Tina má navíc i úplně nový blog.

.... a Tině z toho málem naprosto normálně hráblo !

Nechtěla jsem nic světoborného, nemám ráda trendy. Občas ale trochu šoku do systému neuškodí ... Mám ráda nadčasovost, jednoduchost - čistotu. (Po každé, když to slovo použiju, tak se mi v hlavě rozsvítí alarmující žárovka. Bydlím totiž s osmi špringršpanělama ... nebudu teď více rozvádět.)

Proces budování nových internetových stránek mi připomněl rekonstrukci našeho domova. V minulosti to patřilo k faře. Bydlel zde farář a bylo to v naprosto dezolátním stavu. Všichni to chtěli zbourat a postavit tady novostavbu. Já byla zásadně proti. Proč by ty klenby pro Boha teď popadaly, když jsou tady 400 let??? No nic. Měla jsem v hlavě vizi. Jako jediná. A po celou dobu rekonstrukce jsem musela všechny přesvědčovat o tom, kterým směrem se to má ubírat. Jsem jenom žena. (BEZ KOMENTÁŘE).

My už bydlíme, klenby nespadly a web je spuštěn. Dono Kláro, ty to vidíš a já si budu urgovat svatozář :-) 

Měla jsem webové stránky podle šablony u Wixu. Líbily se mi moc, ale s Wixem jsme se rozcházeli v několika věcech a byl čas na změnu. Na moje vlastní stránky, konkrétně.

Již u těch minulých jsem ale narážela na nějaké komplikace. 

Ten, kdo zná styl mojí práce, tak bude vědět, že není úplně standardní. Nemám každoročně dvě velké kolekce, které nafotím, následně jsou dalších 6 měsíců v prodeji a tím to hasne. Já tvořím po celý rok, postupně kolekce doplňuju a zároveň vytahuju z databáze svých bestsellerů modely, které se zrovna hodí.

Vždy jsem narážela na otázku, co má být na úvodní stránce webu, aby to nevypadalo jako z muzea a bylo to k věci nějak déle než na 6 měsíců. 

Kromě Tiny Hollas mám již ty shora zmíněné špringršpaněly. Chovatelství je můj koníček. Často je právě také mívám (maximálně tedy 2 najednou) v ateliéru a hodně z mých klientek je mělo to potěšení poznat a navíc o nich hodně mluvím.

Potom máme chalupu na Šumavě a kobylku Sargonii, další střípky z mého života a to všechno tvoří Tinu. Jsou to moje světy a zatoužila jsem je nějak viditelněji tady propojit a podělit se o naše zážitky a příběhy.

Nakonec jsem se rozhodla právě pro tento blog, ve kterém se budete moci dozvědět, co je zrovna v mém životě aktuální, co se děje s Tinou a jejím světem a občas i doporučím nějakou přírodní kosmetiku, zajímavé místo, autora a tak .... je zde prostor i pro fotografie a to je moje další záliba, takže se máte na co těšit.

No a s úvodní stranou mi nakonec pomohla ilustrátorka Andrea Tachezy. Požádala jsem Andreu o ilustraci ve formě lehce naivní koláže všech těchto mých světů a ona to uchopila s nadsázkou, hravě, něžně, trochu snově, ale v každém případě moc krásně. Za ilustrace jí moc děkuju. Doufám, že se vám budou líbit. Jsem na nich se vším, co mám ráda a jak to cítím. Svobodná,  obklopená svými zvířátky a přírodními vlákny před transformací.   

Na závěr bych vás ráda pozvala do svého e-shopu, na kterém budu mnohem více pracovat. Omlouvám se za tak dlouhé čekání na něj, věřte, trápila jsem se více než vy. Bude v něm šírší nabídka modelů pro běžné nošení a hlavně pro volný čas, kterou  budu častěji aktualizovat  a pozor ... za zajímavější ceny! 

Tak a teď už vám jen popřeju příjemný zážitek, děkuju za návštěvu a brzy na viděnou!

S láskou, 

Tina

Komentář

V tuto chvíli žádný komentář!

Zanechte svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec
  • Registrace

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlásit se Nebo Obnovit heslo